Sportovní digitální hodinky Smael 1527 army Skladem v ČR
Digitální sportovní hodinky Smael 1527 khaki maskované s nadčasovým designem.
Sportovní digitální hodinky Smael 1527 army Skladem v ČR
Detailní popis produktu
Sportovní hodinky Smael jsou inspirované módními trendy a vyrobeny z moderních materiálů.
Funkce hodinek:
- Digitální čas
- Stopky (chronograph)
- Datum
- Měsíc
- Budík (alarm)
- LED podsvícení displeje
Balení obsahuje:
- Hodinky
- Český návod
- Dárkovou krabičku
Více informací naleznete v parametrech produktu.
Tip na dárek
Oblíbené hodinky, které si zamilujete!

PROČ NAKOUPIT U NÁS?
- skladem v ČR,
- hodinky odesíláme do 24 hodin,
- doprava zdarma od 1600 Kč,
- záruka 14 dní na vrácení zboží,
- reálné hodnocení zákazníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky SMAEL |
|---|---|
| Funkce: | čas, datum, stopky, LED podsvícení, měsíc, budík |
| Zobrazení času: | digitální |
| Styl: | sportovní |
| Barva: | černá, khaki, zlatá |
| Vodotěsnost: | vodotěsné 5ATM / 50m (sprchování, koupání, plavání) |
| Hmotnost: | 37 gramů |
| Materiál skla: | plastové |
| Pouzdro: | plastové ABS |
| Velikost pouzdra: | 50 mm |
| Materiál řemínku: | PU |
| Délka řemínku: | 160 - 210 mm |
| Šířka řemínku: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pánské, dámské sportovní značkové hodinky Smael



