Hodinky CASIO A178WA-1ADF Skladem v ČR
Značkové hodinky CASIO A178WA-1ADF.
Hodinky CASIO A178WA-1ADF Skladem v ČR
Detailní popis produktu
Hodinky Casio, digitální hodinky v retro stylu, klasika se vrací zpět.
POPIS: Mechanismus: digitální
ROZMĚRY: velikost těla: 35 x 44 x 11 mm ciferník: 19 x 19 mm šířka náramku: 18 / 14 mm maximální obvod: cca 21,5 cm
FUNKCE: LED osvětlení displeje Stopky Oznámení každou hodinu Čas druhého pásma Automatický kalendář – zobrazuje den, měsíc a den v týdnu Režim zobrazení času 12/24h
Baleno v dárkové krabičce. Více informací naleznete v parametrech produktu.
Proč nakoupit u nás?
- skladem v ČR,
- hodinky odesíláme do 24 hodin,
- doprava zdarma od 1600 Kč,
- záruka 14 dní na vrácení zboží,
- reálné hodnocení zákazníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky CASIO |
|---|---|
| EAN: | 4971850759393 |
| Funkce: | datum, stopky, LED podsvícení, alarm / budík, 2 x čas |
| Zobrazení času: | digitalní |
| Určení: | pánské, dámské |
| Styl: | klasický, elegantní |
| Barva: | stříbrná |
| Tvar: | hranatý |
| Cena: | do 1000 Kč |
| Vodotěsnost: | voděodolné WR 30 - vlhko, mytí rukou |
| Hmotnost: | 38 gramů |
| Strojek: | japonský |
| Materiál skla: | plastové |
| Pouzdro: | plastové ABS |
| Velikost pouzdra: | 35 x 44 x 13 mm |
| Materiál řemínku: | kovový |
| Délka řemínku: | 215 mm |
| Šířka řemínku: | 18 / 14 mm |
| Prodejce: | ESHOPHODINEK |
| Typ baterie: | CR2025 |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značkové hodinky CASIO. Prodej značkových pánských hodinek Casio, dámských hodinek Casio za velmi nízké ceny. Vodotěsné hodinky Casio.
Dělení hodinek CASIO:
- Dámské hodinky Casio
- Pánské hodinky Casio
- Voděodolné hodinky Casio



