SKMEI Sportovní hodinky ARMY šedé 1633GR Skladem v ČR
Pánské digitální hodinky SKMEI 1633 šedé ve vojenském stylu.
SKMEI Sportovní hodinky ARMY šedé 1633GR Skladem v ČR
Detailní popis produktu
Digitální hodinky SKMEI s mnoha funkcemi.
Funkce:
- digitální čas
- stopky
- datum
- alarm (budík)
- LED celoplošné podsvícení
Baleno v dárkové krabičce.
Oblíbené hodinky se zárukou 24 měsíců.
Proč nakoupit u nás?
- skladem v ČR,
- hodinky odesíláme do 24 hodin,
- doprava zdarma od 1600 Kč,
- záruka 14 dní na vrácení zboží,
- reálné hodnocení zákazníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sportovní hodinky |
|---|---|
| Funkce: | čas, datum, stopky, LED podsvícení, alarm, formát 12/24 |
| Zobrazení času: | digitální |
| Styl: | sportovní, vojenské |
| Barva: | khaki, šedá |
| Tvar: | kulatý |
| Cena: | do 750 Kč |
| Vodotěsnost: | vodotěsné 5ATM / 50m (sprchování, koupání, plavání) |
| Hmotnost: | 58 gramů |
| Materiál skla: | Hardlex |
| Pouzdro: | plastové ABS |
| Velikost pouzdra: | 50 mm |
| Materiál řemínku: | PU |
| Délka řemínku: | 150 - 220 mm |
| Šířka řemínku: | 20 mm |
| Prodejce: | eshophodinek.cz |
| Typ baterie: | CR2025 |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sportovní hodinky SKMEI.
Outdoorové hodinky pro náročné. Hodinky SKMEI kladou velký důraz na kvalitu a cenovou dostupnost. Jednoduše za málo peněz hodně muziky. Vyzkoušejte také sportovní hodinky s krokoměrem a měřením spálených kalorií. Hodinky vás překvapí svým precizním zpracováním a elegancí v jednom.
Nejoblíbenější modely jsou černé SKMEI 1207 B a tyrkysové SKMEI 1207 M



