Hodinky CASIO F-91W-1DG Skladem v ČR
Značkové hodinky Casio F-91W-1DG.
Hodinky CASIO F-91W-1DG Skladem v ČR
Detailní popis produktu
Hodinky Casio F-91W-1DG, digitální hodinky v retro stylu, klasika se vrací zpět.
Funkce:
- čas
- datum
- stopky
- alarm
- LED podsvícení
- formát 12/24
Rozměry:
- velikost pouzdra: 34 x 40 x 8 mm
- průměr ciferníku 26 x 10 mm
- šířka řemínku 15 mm
- obvod řemínku 140 - 215 mm
Baleno v dárkové krabičce.
Proč nakoupit u nás?
- skladem v ČR,
- hodinky odesíláme do 24 hodin,
- doprava zdarma od 1600 Kč,
- záruka 14 dní na vrácení zboží,
- reálné hodnocení zákazníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské hodinky CASIO |
|---|---|
| EAN: | 4971850246282 |
| Funkce: | čas, datum, stopky, alarm / budík |
| Zobrazení času: | digitalní |
| Určení: | pánské, dámské |
| Styl: | klasický, elegantní |
| Barva: | černá |
| Tvar: | hranatý |
| Cena: | do 1000 Kč |
| Vodotěsnost: | voděodolné WR 30 - vlhko, mytí rukou |
| Hmotnost: | 21 gramů |
| Strojek: | japonský |
| Materiál skla: | plastové |
| Pouzdro: | plastové ABS |
| Velikost pouzdra: | 34 x 40 mm |
| Materiál řemínku: | plastový |
| Délka řemínku: | 140 - 215 mm |
| Šířka řemínku: | 15 mm |
| Prodejce: | ESHOPHODINEK |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značkové hodinky CASIO. Prodej značkových pánských hodinek Casio, dámských hodinek Casio za velmi nízké ceny. Vodotěsné hodinky Casio.
Dělení hodinek CASIO:
- Dámské hodinky Casio
- Pánské hodinky Casio
- Voděodolné hodinky Casio



