Sportovní hodinky SKMEI 1163 černé Skladem v ČR
Sportovní hodinky Skmei 1163 s duálním časem černé.
Detailní popis produktu
Sportovní hodinky Skmei 1163 černé vynikají překrásným nadčasovým vzhledem, vyrobeno nejmodernějšími technologiemi,
velkou předností je duální čas a spodní kryt víčka proti pocení.
Baleno v dárkové krabičce.
Více informací naleznete v parametrech produktu.


PROČ NAKOUPIT U NÁS?
- skladem v ČR,
- hodinky odesíláme do 24 hodin,
- doprava zdarma od 1600 Kč,
- záruka 14 dní na vrácení zboží,
- reálné hodnocení zákazníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské digitální hodinky |
|---|---|
| Funkce: | čas, datum, stopky, LED podsvícení, budík, formát 12/24 |
| Zobrazení času: | digitalní, analogové |
| Určení: | pánské, dětské |
| Styl: | sportovní |
| Barva: | černá |
| Tvar: | kulatý |
| Cena: | do 750 Kč |
| Vodotěsnost: | vodotěsné 5ATM / 50m (sprchování, koupání, plavání) |
| Hmotnost: | 52 gramů |
| Pohon: | quartz (bateriový) |
| Strojek: | japonský |
| Materiál skla: | standardní |
| Pouzdro: | plastové ABS |
| Velikost pouzdra: | 41 mm |
| Materiál řemínku: | PU |
| Délka řemínku: | 150 - 225 mm |
| Šířka řemínku: | 17 mm |
| Prodejce: | eshophodinek.cz |
| Typ baterie: | CR2025 a AG4 |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Diskuze
Výpis diskuzí
Sportovní hodinky SKMEI.
Outdoorové hodinky pro náročné. Hodinky SKMEI kladou velký důraz na kvalitu a cenovou dostupnost. Jednoduše za málo peněz hodně muziky. Vyzkoušejte také sportovní hodinky s krokoměrem a měřením spálených kalorií. Hodinky vás překvapí svým precizním zpracováním a elegancí v jednom.
Nejoblíbenější modely jsou černé SKMEI 1207 B a tyrkysové SKMEI 1207 M



