Hodinky EXTREIM oranžové EXT-8814A-5A Skladem v ČR
Značkové hodinky EXTREIM EXT-8814A-5A zaměřeny na nízkou cenu.
Hodinky EXTREIM oranžové EXT-8814A-5A Skladem v ČR
Detailní popis produktu
Hodinky EXTREIM jsou určeny jak pro pány tak i ženy, velkou předností je velký přehledný ciferník, chod hodinek zajišťuje bateriový japonský strojek MIYOTA.
Funkce:
- čas
Rozměry:
- velikost pouzdra: 50 mm
- průměr ciferníku 39 mm
- šířka řemínku 23 mm
- maximální obvod řemínku 170 - 230 mm
Baleno v dárkové krabičce.
Oblíbené hodinky se zárukou 24 měsíců.
Více informací naleznete v parametrech produktu.
.jpg)
Proč nakoupit u nás?
- skladem v ČR,
- hodinky odesíláme do 24 hodin,
- doprava zdarma od 1600 Kč,
- záruka 14 dní na vrácení zboží,
- reálné hodnocení zákazníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hodinky |
|---|---|
| Funkce: | čas |
| Zobrazení času: | analogové (ručičky) |
| Určení: | unisex |
| Styl: | klasický |
| Barva: | černá, oranžová |
| Tvar: | kulatý |
| Cena: | do 500 Kč |
| Vodotěsnost: | voděodolné WR 30 - vlhko, mytí rukou |
| Hmotnost: | 70 gramů |
| Strojek: | japonský |
| Materiál skla: | standardní |
| Pouzdro: | kovové |
| Velikost pouzdra: | 50 mm |
| Materiál řemínku: | syntetická kůže |
| Délka řemínku: | 170 - 230 mm |
| Šířka řemínku: | 23 mm |
| Prodejce: | eshophodinek.cz |
| Typ baterie: | AG4 (SR626SW) |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značkové hodinky EXTREIM zaměřeny hlavně na nízkou cenu.



