SKMEI Dětské digitální hodinky FLOWER 1144-PURPLE Skladem v ČR
Dětské digitální hodinky Skmei 1144 fialové ve tvaru květiny.
Detailní popis produktu
Hodinky pro děti s digitálním časem ve tvaru květiny a přívěskem. Nejhezčí dárek pro první poznávání času.
Funkce:
- digitální čas
- datum
- formát času AM/PM
.jpg)
Více informací naleznete vparametrech produktu.
PROČ NAKOUPIT U NÁS?
- skladem v ČR,
- hodinky odesíláme do 24 hodin,
- doprava zdarma od 1600 Kč,
- záruka 14 dní na vrácení zboží,
- reálné hodnocení zákazníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hodinky |
|---|---|
| Funkce: | čas, datum |
| Zobrazení času: | digitální |
| Určení: | dětské |
| Styl: | sportovní |
| Barva: | bílá, fialová |
| Tvar: | kulatý |
| Cena: | do 500 Kč |
| Vodotěsnost: | žádná |
| Hmotnost: | 17 gramů |
| Pohon: | quartz (bateriový) |
| Strojek: | digitální |
| Materiál skla: | plastové |
| Pouzdro: | plast |
| Velikost pouzdra: | 35 mm |
| Materiál řemínku: | plastový |
| Délka řemínku: | 130 - 175 mm |
| Šířka řemínku: | 12 mm |
| Prodejce: | eshophodinek.cz |
| Typ baterie: | AG3 (LR736) |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sportovní hodinky SKMEI.
Outdoorové hodinky pro náročné. Hodinky SKMEI kladou velký důraz na kvalitu a cenovou dostupnost. Jednoduše za málo peněz hodně muziky. Vyzkoušejte také sportovní hodinky s krokoměrem a měřením spálených kalorií. Hodinky vás překvapí svým precizním zpracováním a elegancí v jednom.
Nejoblíbenější modely jsou černé SKMEI 1207 B a tyrkysové SKMEI 1207 M



