Ručičkové hodinky s anglickou vlajkou na ciferníku - English flag.
ll. jakost zapínání spony je nutné přitlačit aby se spona zaklapla !!!

Skladem v České republice
Ve vlastních skladech, žádné čekání.

Doprava ZDARMA od 1 600 Kč
Odesíláme každý pracovní den

98% spokojenost
Jsme ověřený obchod
Detailní popis produktu
Stylové hodinky s designovým ciferníkem osázené krystaly ve zlaté barvě.
Funkce:
- čas
Baleno v dárkové krabičce.
Více informací naleznete v parametrech produktu.
.jpg)
Proč nakoupit u nás?
- skladem v ČR,
- hodinky odesíláme do 24 hodin,
- doprava zdarma od 1600 Kč,
- záruka 14 dní na vrácení zboží,
- reálné hodnocení zákazníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hodinky |
|---|---|
| Funkce: | čas |
| Zobrazení času: | analogové (ručičky) |
| Styl: | luxusní |
| Barva: | zlatá |
| Cena: | do 500 Kč |
| Hmotnost: | 111 gramů |
| Materiál skla: | standardní |
| Pouzdro: | kovové |
| Velikost pouzdra: | 40 mm |
| Materiál řemínku: | kovový |
| Délka řemínku: | 205 mm |
| Šířka řemínku: | 19 mm |
| Prodejce: | eshophodinek.cz |
| Typ baterie: | AG4 (SR626SW) |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5,0
2 hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
PZ
Prchlík Zdeněk
|
20.11.2020
Je to opravdu nářezovej kousek, perfektní.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Altro
Dovozce: Milan Zlámal Ústín 18, 783 46 IČO: 60310553 email: obchod@eshophodinek.cz
Výrobce: Shenzen Tohom Gift, C.O, Town Hengli Sunshine New Town A51503, Qingyuan, Guangdong, China +86-15889532634
