Pánské hodinky GINO ROSSI - 8302C s japonským strojkem a koženým řemínkem.
Detailní popis produktu
Pánské hodinky GINO ROSSI vhodné do společnosti jako překrásný módní doplněk. Vyrobeno z nejmodernějších materiálů, největší předností je japonský bateriový strojek MIYOTA.
POPIS:
Mechanismus: Japonský strojek
FUNKCE:
Analogový čas
ROZMĚRY:
tělo: 47 x 50 mm
ciferník: 37 mm
šířka řemínku: 22/24 mm
maximální obvod: 170 - 220 mm
Baleno v dárkové krabičce.
Více informací naleznete v parametru produktu.
Tip na dárek!
Oblíbené hodinky, které si zamilujete!

PROČ NAKOUPIT U NÁS?
- skladem v ČR,
- hodinky odesíláme do 24 hodin,
- záruka 14 dní na vrácení zboží,
- kvalita za velmi výhodnou cenu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské luxusní hodinky |
|---|---|
| Funkce: | čas |
| Zobrazení času: | Analog (ručičky) |
| Určení: | unisex |
| Styl: | elegantní, moderní |
| Barva: | bílá, chrom, černá |
| Tvar: | kulatý |
| Cena: | do 1000 Kč |
| Vodotěsnost: | vodotěsné 3ATM / 30m (stříkající voda a déšť) |
| Hmotnost: | 74 gramů |
| Pohon: | quartz (bateriový) |
| Strojek: | japonský |
| Materiál skla: | standardní |
| Velikost pouzdra: | 47 mm |
| Materiál řemínku: | pravá kůže |
| Délka řemínku: | 170 - 220 mm |
| Šířka řemínku: | 22 mm |
| Prodejce: | eshophodinek.cz |
| Typ baterie: | AG4 (SR626SW) |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Prodej značkových hodinek GINO ROSSI s dokonalým designem a skvělou cenou.



