Značkové hodinky JORDAN KERR AW262 s japonským strojkem a kovovým řemínkem.
Detailní popis produktu
Pánské hodinky JORDAN KERR vhodné do společnosti jako překrásný módní doplněk. Vyrobeno z nejmodernějších materiálů, největší předností je japonský strojek.
POPIS:
- Mechanismus: Japonský strojek
FUNKCE:
- Analogový čas
- Datum
ROZMĚRY:
tělo: 41 x 53 x 10 mm
ciferník: 35 mm
šířka řemínku: 20 mm
maximální obvod: 200 mm
Baleno v dárkové krabičce.
Více informací naleznete v parametru produktu.
Tip na dárek!
Oblíbené hodinky, které si zamilujete!

PROČ NAKOUPIT U NÁS?
- skladem v ČR,
- hodinky odesíláme do 24 hodin,
- záruka 14 dní na vrácení zboží,
- kvalita za velmi výhodnou cenu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské luxusní hodinky |
|---|---|
| Funkce: | čas, datum |
| Zobrazení času: | Analog (ručičky) |
| Určení: | unisex |
| Styl: | elegantní, moderní |
| Barva: | černá, stříbrná |
| Tvar: | kulatý |
| Cena: | do 1500 Kč |
| Vodotěsnost: | voděodolné |
| Hmotnost: | 100 gramů |
| Pohon: | quartz (bateriový) |
| Strojek: | japonský |
| Materiál skla: | standardní |
| Velikost pouzdra: | 41 mm |
| Materiál řemínku: | kovový |
| Délka řemínku: | 200 mm |
| Šířka řemínku: | 20 mm |
| Prodejce: | eshophodinek.cz |
| Typ baterie: | AG4 (SR626SW) |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pánské, dámské hodinky JORDAN KERR se vyznačují skvělým nadčasovým designem a jsou osazeny japonskými strojky MIYOTA.



