Pánské hodinky Skmei 9330-SS Skladem v ČR
Pánské luxusní hodinky Skmei 9330 s koženým řemínkem.
Detailní popis produktu
Luxusní značkové hodinky Skmei s datumem a řemínkem z pravé kůže.
Oblíbené hodinky, které si zamilujete!
Více informací naleznete v parametrech produktu.
Baleno v dárkové krabičce.



PROČ NAKOUPIT U NÁS?
- skladem v ČR,
- hodinky odesíláme do 24 hodin,
- doprava zdarma od 1600 Kč,
- záruka 14 dní na vrácení zboží,
- reálné hodnocení zákazníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské luxusní hodinky |
|---|---|
| Funkce: | čas, datum |
| Zobrazení času: | analogové |
| Určení: | pánské |
| Styl: | elegantní, luxusní, společenské, módní, klasické, moderní |
| Barva: | bílá, černá |
| Tvar: | hranatý |
| Cena: | do 1000 Kč |
| Vodotěsnost: | voděodolné WR 30 - vlhko, mytí rukou |
| Hmotnost: | 78 gramů |
| Pohon: | quartz (bateriový) |
| Strojek: | japonský |
| Materiál skla: | minerální |
| Pouzdro: | kovové |
| Velikost pouzdra: | 40 x 50 mm |
| Materiál řemínku: | pravá kůže |
| Délka řemínku: | 180 - 225 mm |
| Šířka řemínku: | 22 mm |
| Prodejce: | ESHOPHODINEK |
| Typ baterie: | AG4 (SR626SW) |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sportovní hodinky SKMEI.
Outdoorové hodinky pro náročné. Hodinky SKMEI kladou velký důraz na kvalitu a cenovou dostupnost. Jednoduše za málo peněz hodně muziky. Vyzkoušejte také sportovní hodinky s krokoměrem a měřením spálených kalorií. Hodinky vás překvapí svým precizním zpracováním a elegancí v jednom.
Nejoblíbenější modely jsou černé SKMEI 1207 B a tyrkysové SKMEI 1207 M



