NÁRAMKOVÉ HODINKY JVD SEAPLANE JVDW 49.2 Skladem v ČR
NÁRAMKOVÉ HODINKY JVD SEAPLANE JVDW 49.2
Hodinky jsou osazené japonským strojkem SEIKO a vodotěsností 10 ATM
NÁRAMKOVÉ HODINKY JVD SEAPLANE JVDW 49.2 Skladem v ČR

Skladem v České republice
Ve vlastních skladech, žádné čekání.

Doprava ZDARMA od 1 600 Kč
Odesíláme každý pracovní den

98% spokojenost
Jsme ověřený obchod
Detailní popis produktu
NÁRAMKOVÉ HODINKY JVD SEAPLANE JVDW 49.2
Hodinky mají pouzdro a řemínek z nerezové oceli, předností hodinek je zobrazení dne, sklíčko hodinek je minerální tvrzené.
Další příjemnou funkcí jsou analogové stopky
Průměr pouzdra: 48 mm
Záruka: 24 měsíců
Více informací nalezete v parametrech produktu
Proč nakoupit u nás?
- skladem v ČR,
- hodinky odesíláme do 24 hodin,
- doprava zdarma od 1600 Kč,
- záruka 14 dní na vrácení zboží,
- reálné hodnocení zákazníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náramkové hodinky |
|---|---|
| EAN: | 8592818059223 |
| Funkce: | čas, datum, stopky |
| Zobrazení času: | analogové (ručičky) |
| Styl: | sportovní |
| Barva: | černá |
| Tvar: | kulatý |
| Cena: | do 5000 Kč |
| Vodotěsnost: | vodotěsné 10 ATM / 100m (plavání, šnorchlování, mělké potápění) |
| Strojek: | japonský SEIKO |
| Materiál skla: | minerální |
| Pouzdro: | nerezová ocel |
| Velikost pouzdra: | 48 mm |
| Materiál řemínku: | kovový |
| Délka řemínku: | 210 mm |
| Šířka řemínku: | 23 mm |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5,0
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
TZ
Tomáš Zlomovka
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.10.2018
Super hodinky, kvalitní vypadají, že vydrží.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Český výrobce hodinek. Výrobce hodinek Lacerta, JVD, JVD Kids, JVD Seaplane, JVD À La Campagne, JVD Architect, Sunday Rose, Loser. Hodinky vyrobené v Česku.
Související produkty
Akce
Trvale nízká cena
826 Kč bez DPH
999 Kč
1 480 Kč
(–32 %)
Skladem v ČR
(3 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
826 Kč bez DPH
999 Kč
1 480 Kč
(–32 %)
Skladem v ČR
(6 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
1 066 Kč bez DPH
1 290 Kč
1 650 Kč
(–21 %)
Skladem v ČR
(6 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
1 066 Kč bez DPH
1 290 Kč
1 650 Kč
(–21 %)
Skladem v ČR
(3 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
702 Kč bez DPH
849 Kč
1 250 Kč
(–32 %)
Skladem v ČR
(5 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
660 Kč bez DPH
799 Kč
1 250 Kč
(–36 %)
Skladem v ČR
(3 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
436 Kč bez DPH
528 Kč
890 Kč
(–40 %)
Skladem v ČR
(16 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
653 Kč bez DPH
790 Kč
890 Kč
(–11 %)
Skladem v ČR
(5 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Trvale nízká cena
486 Kč bez DPH
588 Kč
999 Kč
(–41 %)
Skladem v ČR
(8 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Trvale nízká cena
743 Kč bez DPH
899 Kč
1 299 Kč
(–30 %)
Skladem v ČR
(9 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
578 Kč bez DPH
699 Kč
1 290 Kč
(–45 %)
Skladem v ČR
(6 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Podobné produkty
Akce
Trvale nízká cena
570 Kč bez DPH
690 Kč
1 290 Kč
(–46 %)
Skladem v ČR
(6 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Trvale nízká cena
806 Kč bez DPH
975 Kč
1 600 Kč
(–39 %)
Skladem v ČR
(5 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Trvale nízká cena
469 Kč bez DPH
568 Kč
1 200 Kč
(–52 %)
Skladem v ČR
(10 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
519 Kč bez DPH
628 Kč
860 Kč
(–26 %)
Skladem v ČR
(4 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Trvale nízká cena
569 Kč bez DPH
688 Kč
1 190 Kč
(–42 %)
Skladem v ČR
(6 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
975 Kč bez DPH
1 180 Kč
1 790 Kč
(–34 %)
Skladem v ČR
(2 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Trvale nízká cena
743 Kč bez DPH
899 Kč
1 299 Kč
(–30 %)
Skladem v ČR
(1 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Trvale nízká cena
412 Kč bez DPH
498 Kč
890 Kč
(–44 %)
Skladem v ČR
(7 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
1 397 Kč bez DPH
1 690 Kč
1 790 Kč
(–5 %)
Skladem v ČR
(5 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Trvale nízká cena
577 Kč bez DPH
698 Kč
998 Kč
(–30 %)
Skladem v ČR
(7 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
1 072 Kč bez DPH
1 297 Kč
1 680 Kč
(–22 %)
Skladem v ČR
(2 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Trvale nízká cena
486 Kč bez DPH
588 Kč
999 Kč
(–41 %)
Skladem v ČR
(6 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
