Pánské značkové hodinky WEIDE WH-1605 v chromově stříbrné hodinky barvě. S velkým mega ciferníkem a duálním časem.
Detailní popis produktu
Masivní velké pánské hodinky s mega ciferníkem a duálním časem WEIDE.
Designové luxusní značkové pánské hodinky WEIDE s koženým řemínkem.
Více informací naleznete v parametrech produktu.
Proč nakoupit u nás?
- skladem v ČR,
- hodinky odesíláme do 24 hodin,
- doprava zdarma od 1600 Kč,
- záruka 14 dní na vrácení zboží,
- reálné hodnocení zákazníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky WEIDE |
|---|---|
| EAN: | 160578999 |
| Funkce: | čas, datum |
| Zobrazení času: | Analog (ručičky) |
| Určení: | pánské |
| Styl: | sportovní |
| Barva: | černá, červená, stříbrná |
| Tvar: | kulatý |
| Cena: | do 1000 Kč |
| Vodotěsnost: | voděodolné WR 30 - vlhko, mytí rukou |
| Hmotnost: | 90 gramů |
| Strojek: | japonský Miyota |
| Materiál skla: | minerální |
| Pouzdro: | kovové |
| Velikost pouzdra: | 46 mm |
| Materiál řemínku: | pravá kůže |
| Délka řemínku: | 180 - 230 mm |
| Šířka řemínku: | 22 mm |
| Prodejce: | ESHOPHODINEK |
| Typ baterie: | AG4 (SR626SW) |
Hodinky Weide 5205 stříbrné | 360° video
Představení hodinek WEIDE 5205
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Hodinky WEIDE. Výrobce pánských sportovních hodinek WEIDE.
Pánské hodinky WEIDE se prodávají již od roku 2003. Hodinky WEIDE kladou velký důraz na kvalitu a cenovou dostupnost. Jednoduše za málo peněz hodně muziky.
Vyzkoušejte pánské hodinky WEIDE, které vás překvapí svým precizním zpracováním a elegancí v jednom. Hodinky WEIDE jsou voděodolné nejméně do 3ATM.




