Hodinky WEIDE UV2001-1C s překrásným vzhledem, datumovkou a koženým řemínkem.

Skladem v České republice
Ve vlastních skladech, žádné čekání.

Doprava ZDARMA od 1 600 Kč
Odesíláme každý pracovní den

98% spokojenost
Jsme ověřený obchod
Detailní popis produktu
Designové hodinky s japonským strojkem, analogovým zobrazení času, velmi příjemným řemínkem z pravé kůže, datumovkou.
Pánské značkové hodinky WEIDE.
Hodinky WEIDE s analogovým časem.
Funkce:
- analogový čas
- datumovka
Vlastnosti:
- Kvalitní designové hodinky.
- Velký ciferník.
- Velmi pěkný design.
- Voděodolné WR 30.
- Japonský strojek
- Pokročilá technologie výroby.
Balení obsahuje:
- hodinky
- český návod
- dárkovou krabičku
Více informací naleznete v parametrech produktu)

PROČ NAKOUPIT U NÁS?
- skladem v ČR,
- hodinky odesíláme do 24 hodin,
- doprava zdarma od 1600 Kč,
- záruka 14 dní na vrácení zboží,
- reálné hodnocení zákazníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky WEIDE |
|---|---|
| EAN: | 160726826 |
| Funkce: | čas |
| Zobrazení času: | analogové |
| Určení: | pánské |
| Styl: | sportovní |
| Barva: | černá |
| Cena: | do 1000 Kč |
| Vodotěsnost: | vodotěsné 3ATM / 30m (stříkající voda a déšť) |
| Hmotnost: | 50 gramů |
| Materiál skla: | minerální |
| Pouzdro: | kovové |
| Velikost pouzdra: | 45 x 45 mm |
| Materiál řemínku: | kožený |
| Délka řemínku: | 175 - 230 mm |
| Šířka řemínku: | 19 mm |
| Prodejce: | eshophodinek.cz |
| Typ baterie: | AG4 (SR626SW) |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5,0
3 hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
RM
Romana Mirvaldová
|
5.3.2021
Hodinky jako dárek.Jsou krásné pro mladého muže.Dodání velmi rychlé.
5
H
Honza
|
26.12.2020
Hodinky jsou super !!!
5
JS
Jarda Smolík
|
10.8.2020
Mazec
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Hodinky WEIDE. Výrobce pánských sportovních hodinek WEIDE.
Pánské hodinky WEIDE se prodávají již od roku 2003. Hodinky WEIDE kladou velký důraz na kvalitu a cenovou dostupnost. Jednoduše za málo peněz hodně muziky.
Vyzkoušejte pánské hodinky WEIDE, které vás překvapí svým precizním zpracováním a elegancí v jednom. Hodinky WEIDE jsou voděodolné nejméně do 3ATM.
Související produkty
Podobné produkty
Akce
Trvale nízká cena
1 057 Kč bez DPH
1 279 Kč
1 990 Kč
(–35 %)
Skladem v ČR
(5 ks)

