Pánské hodinky WEIDE UV-1510-B černé Skladem v ČR
Pánské značkové hodinky Weide UV-1510 modré hodinky
Extravagantní značkové hodinky s datumovkou, poháněny knoflíkovou baterií, hodinky jsou osazeny japonským strojkem Miyota.
Kvalitní hodinky jako dárek.
Detailní popis produktu
Luxusní pánské hodinky s přehledným ciferníkem
Vlastnosti:
- Kvalitní hodinky klasického stylu
- Řemínek z pravé kůže
- Velký ciferník, nerezová ocel
- Velmi pěkný design
- Voděodolné WR 30
- Bateriový strojek Miyota
- Pokročilá technologie výroby
- Čas + datum
Balení obsahuje 1 x hodinky + 1 x návod 1 x krabička (v českém jazyce)
Oblíbené hodinky se zárukou 24 měsíců.
Proč nakoupit u nás?
- skladem v ČR,
- hodinky odesíláme do 24 hodin,
- doprava zdarma od 1600 Kč,
- záruka 14 dní na vrácení zboží,
- reálné hodnocení zákazníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky WEIDE |
|---|---|
| EAN: | 160726826 |
| Funkce: | čas, datum |
| Zobrazení času: | Analog (ručičky) |
| Určení: | pánské |
| Styl: | sportovní |
| Barva: | černá |
| Tvar: | kulatý |
| Cena: | do 1000 Kč |
| Vodotěsnost: | voděodolné WR 30 - vlhko, mytí rukou |
| Hmotnost: | 160 gramů |
| Materiál skla: | minerální |
| Pouzdro: | kovové |
| Velikost pouzdra: | 50 mm |
| Materiál řemínku: | pravá kůže |
| Délka řemínku: | 180 - 225 mm |
| Šířka řemínku: | 22 mm |
| Prodejce: | ESHOPHODINEK |
| Typ baterie: | AG4 (SR626SW) |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Hodinky WEIDE. Výrobce pánských sportovních hodinek WEIDE.
Pánské hodinky WEIDE se prodávají již od roku 2003. Hodinky WEIDE kladou velký důraz na kvalitu a cenovou dostupnost. Jednoduše za málo peněz hodně muziky.
Vyzkoušejte pánské hodinky WEIDE, které vás překvapí svým precizním zpracováním a elegancí v jednom. Hodinky WEIDE jsou voděodolné nejméně do 3ATM.




