Digitální hodinky WEIDE WA3J8002-5C Skladem v ČR
Pánské sportovní hodinky WEIDE WA3J8002-5C modré.
Digitální hodinky WEIDE WA3J8002-5C Skladem v ČR
Detailní popis produktu
Velké designové sportovní hodinky s duálním časem od značky WEIDE.
Vodotěsné hodinky 5 ATM.
FUNKCE:
- digitální čas
- analogový čas
- stopky
- budík
- LED podsvícení
- formát 12/24
Balení obsahuje hodinky, návod (v českém jazyce), dárková krabička.
Oblíbené hodinky se zárukou 24 měsíců.
Proč nakoupit u nás?
- skladem v ČR,
- hodinky odesíláme do 24 hodin,
- doprava zdarma od 1600 Kč,
- záruka 14 dní na vrácení zboží,
- reálné hodnocení zákazníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky WEIDE |
|---|---|
| Funkce: | čas, datum, stopky, LED podsvícení, alarm |
| Zobrazení času: | digitální + analogové (ručičky) |
| Styl: | sportovní, masivní s velkým ciferníkem |
| Barva: | černá, modrá |
| Tvar: | kulatý |
| Cena: | do 1000 Kč |
| Vodotěsnost: | vodotěsné 5ATM / 50m (sprchování, koupání, plavání) |
| Hmotnost: | 60 gramů |
| Materiál skla: | plastové |
| Pouzdro: | plastové ABS |
| Velikost pouzdra: | 53 mm |
| Materiál řemínku: | PU |
| Délka řemínku: | 155 - 230 mm |
| Šířka řemínku: | 22 mm |
| Prodejce: | ESHOPHODINEK |
| Typ baterie: | CR2025 a AG4 |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Hodinky WEIDE. Výrobce pánských sportovních hodinek WEIDE.
Pánské hodinky WEIDE se prodávají již od roku 2003. Hodinky WEIDE kladou velký důraz na kvalitu a cenovou dostupnost. Jednoduše za málo peněz hodně muziky.
Vyzkoušejte pánské hodinky WEIDE, které vás překvapí svým precizním zpracováním a elegancí v jednom. Hodinky WEIDE jsou voděodolné nejméně do 3ATM.




