Pánské hodinky WEIDE UV2010-3C Skladem v ČR
Pánské značkové sportovní hodinky WEIDE UV2010-3C ve stylu designového ALU kola s brzdičem.
Detailní popis produktu
Designové hodinky s netradičním vzhledu kola od auta.
Klíčové vlastnosti hodinek Weide
- Kvalitní hodinky ve sportovním stylu
- Velký ciferník
- Velmi pěkný design
- Kožený řemínek
- Voděodolné
- QUARTZ
- Pokročilá technologie výroby
- Datum
Více informací naleznete v parametrech produktu
Balení obsahuje hodinky, český návod, dárkovou krabičku.
Oblíbené hodinky se zárukou 24 měsíců.


Proč nakoupit u nás?
- skladem v ČR,
- hodinky odesíláme do 24 hodin,
- doprava zdarma od 1600 Kč,
- záruka 14 dní na vrácení zboží,
- reálné hodnocení zákazníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky WEIDE |
|---|---|
| EAN: | 160726826 |
| Funkce: | čas, datum |
| Zobrazení času: | Analog (ručičky) |
| Určení: | pánské |
| Styl: | sportovní |
| Barva: | černá, hnědá |
| Tvar: | kulatý |
| Cena: | do 1000 Kč |
| Vodotěsnost: | vodotěsné 3ATM / 30m (stříkající voda a déšť) |
| Hmotnost: | 77 gramů |
| Materiál skla: | minerální |
| Pouzdro: | kovové |
| Velikost pouzdra: | 46 mm |
| Materiál řemínku: | kožený |
| Délka řemínku: | 165 - 230 mm |
| Šířka řemínku: | 18 mm |
| Prodejce: | eshophodinek.cz |
| Typ baterie: | AG4 (SR626SW) |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Hodinky WEIDE. Výrobce pánských sportovních hodinek WEIDE.
Pánské hodinky WEIDE se prodávají již od roku 2003. Hodinky WEIDE kladou velký důraz na kvalitu a cenovou dostupnost. Jednoduše za málo peněz hodně muziky.
Vyzkoušejte pánské hodinky WEIDE, které vás překvapí svým precizním zpracováním a elegancí v jednom. Hodinky WEIDE jsou voděodolné nejméně do 3ATM.




