Pánské hodinky JVD SEAPLANE J1117.1 Skladem v ČR
HODINKY JVD SEAPLANE J1117.1
Hodinky jsou osazené japonským strojkem SEIKO a vodotěsností 10 ATM.
Pánské hodinky JVD SEAPLANE J1117.1 Skladem v ČR

Skladem v České republice
Ve vlastních skladech, žádné čekání.

Doprava ZDARMA od 1 600 Kč
Odesíláme každý pracovní den

98% spokojenost
Jsme ověřený obchod
Detailní popis produktu
NÁRAMKOVÉ HODINKY JVD SEAPLANE
Hodinky mají pouzdro a řemínek z nerezové oceli, předností hodinek je zobrazení dne, sklíčko hodinek je minerální tvrzené.
Další příjemnou funkcí jsou analogové stopky
Průměr pouzdra: 46 mm
Záruka: 24 měsíců
Více informací nalezete v parametrech produktu
Proč nakoupit u nás?
- skladem v ČR,
- hodinky odesíláme do 24 hodin,
- doprava zdarma od 1600 Kč,
- záruka 14 dní na vrácení zboží,
- reálné hodnocení zákazníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náramkové hodinky |
|---|---|
| EAN: | 8592818096341 |
| Funkce: | čas, datum, stopky |
| Zobrazení času: | analogové (ručičky) |
| Styl: | sportovní |
| Barva: | stříbrná |
| Tvar: | kulatý |
| Cena: | do 5000 Kč |
| Vodotěsnost: | vodotěsné 10 ATM / 100m (plavání, šnorchlování, mělké potápění) |
| Strojek: | japonský SEIKO |
| Materiál skla: | minerální |
| Pouzdro: | nerezová ocel |
| Velikost pouzdra: | 46 mm |
| Materiál řemínku: | kovový |
| Délka řemínku: | 200 mm |
| Šířka řemínku: | 20 mm |
| Prodejce: | eshophodinek.cz |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5,0
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
CP
Chytrý Pavel
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.11.2020
Dost dobrý, trochu těžší ale jinak dokonalý.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Český výrobce hodinek. Výrobce hodinek Lacerta, JVD, JVD Kids, JVD Seaplane, JVD À La Campagne, JVD Architect, Sunday Rose, Loser. Hodinky vyrobené v Česku.
Související produkty
Akce
Trvale nízká cena
826 Kč bez DPH
999 Kč
1 480 Kč
(–32 %)
Skladem v ČR
(4 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
826 Kč bez DPH
999 Kč
1 480 Kč
(–32 %)
Skladem v ČR
(6 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
1 066 Kč bez DPH
1 290 Kč
1 650 Kč
(–21 %)
Skladem v ČR
(7 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
1 066 Kč bez DPH
1 290 Kč
1 650 Kč
(–21 %)
Skladem v ČR
(3 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
702 Kč bez DPH
849 Kč
1 250 Kč
(–32 %)
Skladem v ČR
(5 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
660 Kč bez DPH
799 Kč
1 250 Kč
(–36 %)
Skladem v ČR
(3 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Trvale nízká cena
412 Kč bez DPH
498 Kč
890 Kč
(–44 %)
Skladem v ČR
(6 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
983 Kč bez DPH
1 190 Kč
1 790 Kč
(–33 %)
Skladem v ČR
(11 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
1 231 Kč bez DPH
1 490 Kč
1 960 Kč
(–23 %)
Skladem v ČR
(1 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Trvale nízká cena
736 Kč bez DPH
890 Kč
1 600 Kč
(–44 %)
Skladem v ČR
(2 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
436 Kč bez DPH
528 Kč
890 Kč
(–40 %)
Skladem v ČR
(16 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Trvale nízká cena
569 Kč bez DPH
688 Kč
1 190 Kč
(–42 %)
Skladem v ČR
(6 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
578 Kč bez DPH
699 Kč
1 290 Kč
(–45 %)
Skladem v ČR
(6 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Trvale nízká cena
743 Kč bez DPH
899 Kč
1 299 Kč
(–30 %)
Skladem v ČR
(10 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Podobné produkty
Akce
Trvale nízká cena
975 Kč bez DPH
1 180 Kč
1 790 Kč
(–34 %)
Skladem v ČR
(2 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
570 Kč bez DPH
690 Kč
1 290 Kč
(–46 %)
Skladem v ČR
(6 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
1 397 Kč bez DPH
1 690 Kč
1 790 Kč
(–5 %)
Skladem v ČR
(5 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Trvale nízká cena
806 Kč bez DPH
975 Kč
1 600 Kč
(–39 %)
Skladem v ČR
(5 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Trvale nízká cena
743 Kč bez DPH
899 Kč
1 299 Kč
(–30 %)
Skladem v ČR
(1 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
412 Kč bez DPH
499 Kč
1 099 Kč
(–54 %)
Skladem v ČR
(68 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
1 072 Kč bez DPH
1 297 Kč
1 680 Kč
(–22 %)
Skladem v ČR
(2 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
570 Kč bez DPH
690 Kč
890 Kč
(–22 %)
Skladem v ČR
(5 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Trvale nízká cena
569 Kč bez DPH
688 Kč
890 Kč
(–22 %)
Skladem v ČR
(2 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Trvale nízká cena
743 Kč bez DPH
899 Kč
1 299 Kč
(–30 %)
Skladem v ČR
(9 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
