Dívčí hodinky LASIKA army růžové Skladem v ČR
Dívčí sportovní hodinky army LASIKA růžové hodinky.
Hodinky LASIKA mají sportovní vojenský vzhled, jsou voděodolné (vlhko, jemný déšť - pozor nejsou vodotěsné), Hodinky mají čas, datum, stopky, budík a LED podsvícení. Jejich předností je řemínek, který se dá nastavit od 140 - 210mm obvodu ruky.
Kvalitní hodinky jako dárek.



Detailní popis produktu
Dívčí hodinky LASIKA army pink.
Hodinky dívčí, chlapecké s PU řemínkem a kovovou sponou, hodinky jsou lehké, kvalitní, vyrobené z plastu a nerezového krytu strojku
Funkce:
- Digitální čas
- Datum
- Stopky
- Podsvícení
- Budík
- Voděodolné
Oblíbené hodinky se zárukou 24 měsíců.
Proč nakoupit u nás?
- skladem v ČR,
- hodinky odesíláme do 24 hodin,
- doprava zdarma od 1600 Kč,
- záruka 14 dní na vrácení zboží,
- reálné hodnocení zákazníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hodinky |
|---|---|
| Funkce: | čas, datum, stopky, LED podsvícení, alarm |
| Zobrazení času: | digitální |
| Styl: | sportovní, vojenské |
| Barva: | růžová |
| Tvar: | kulatý |
| Cena: | do 500 Kč |
| Vodotěsnost: | vodotěsné 3ATM / 30m (stříkající voda a déšť) |
| Hmotnost: | 31 gramů |
| Materiál skla: | plastové |
| Pouzdro: | plastové ABS |
| Velikost pouzdra: | 40 mm |
| Materiál řemínku: | PU |
| Délka řemínku: | 140 - 210 mm |
| Šířka řemínku: | 17 mm |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Altro
Dovozce: Milan Zlámal Ústín 18, 783 46 IČO: 60310553 email: obchod@eshophodinek.cz
Výrobce: Shenzen Tohom Gift, C.O, Town Hengli Sunshine New Town A51503, Qingyuan, Guangdong, China +86-15889532634
Související produkty
Podobné produkty
