Hodinky YAZOLE GT316-WBR Skladem v ČR
Značkové hodinky YAZOLE GT316-WBR s fluorescenčními číslicemi.
Hodinky YAZOLE GT316-WBR Skladem v ČR

Skladem v České republice
Ve vlastních skladech, žádné čekání.

Doprava ZDARMA od 1 600 Kč
Odesíláme každý pracovní den

98% spokojenost
Jsme ověřený obchod
Detailní popis produktu
Hodinky YAZOLE jsou určeny jak pro pány tak i ženy, velkou předností je velký přehledný ciferník, chod hodinek zajišťuje bateriový strojek.
Funkce:
- čas
Rozměry:
- velikost pouzdra: 45 mm
- průměr ciferníku 40 mm
- šířka řemínku 22 mm
- maximální obvod řemínku 180 - 225 mm
Baleno v dárkové krabičce.
Oblíbené hodinky se zárukou 24 měsíců.
Více informací naleznete v parametrech produktu.
Proč nakoupit u nás?
- skladem v ČR,
- hodinky odesíláme do 24 hodin,
- doprava zdarma od 1600 Kč,
- záruka 14 dní na vrácení zboží,
- reálné hodnocení zákazníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hodinky |
|---|---|
| EAN: | 0745314529136 |
| Funkce: | čas |
| Zobrazení času: | analogové (ručičky) |
| Určení: | unisex |
| Styl: | klasický |
| Barva: | bílá, hnědá |
| Tvar: | kulatý |
| Cena: | do 500 Kč |
| Vodotěsnost: | voděodolné WR 30 - vlhko, mytí rukou |
| Hmotnost: | 70 gramů |
| Strojek: | quartz (bateriový) |
| Materiál skla: | standardní |
| Pouzdro: | kovové |
| Velikost pouzdra: | 45 mm |
| Materiál řemínku: | syntetická kůže |
| Délka řemínku: | 180 - 225 mm |
| Šířka řemínku: | 22 mm |
| Prodejce: | ESHOPHODINEK |
| Typ baterie: | AG4 (SR626SW) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Hledáte stylové a přitom cenově dostupné hodinky? Objevte značku YAZOLE! Nabízíme široký výběr elegantních hodinek s velkými, snadno čitelnými ciferníky a kvalitními bateriovými strojky. Ideální pro každodenní nošení.
Související produkty
Akce
3 Kč bez DPH
4 Kč
19 Kč
(–78 %)
Skladem v ČR
(454 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Trvale nízká cena
321 Kč bez DPH
388 Kč
699 Kč
(–44 %)
Skladem v ČR
(99 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Trvale nízká cena
321 Kč bez DPH
388 Kč
699 Kč
(–44 %)
Skladem v ČR
(85 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
321 Kč bez DPH
388 Kč
699 Kč
(–44 %)
Skladem v ČR
(70 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
329 Kč bez DPH
398 Kč
799 Kč
(–50 %)
Skladem v ČR
(71 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
495 Kč bez DPH
599 Kč
1 199 Kč
(–50 %)
Skladem v ČR
(5 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
279 Kč bez DPH
338 Kč
580 Kč
(–41 %)
Skladem v ČR
(5 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
329 Kč bez DPH
398 Kč
699 Kč
(–43 %)
Skladem v ČR
(2 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
560 Kč bez DPH
677 Kč
1 680 Kč
(–59 %)
Skladem v ČR
(47 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Trvale nízká cena
220 Kč bez DPH
266 Kč
549 Kč
(–51 %)
Skladem v ČR
(8 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
Doprava zdarma
1 645 Kč bez DPH
1 990 Kč
2 999 Kč
(–33 %)
Skladem v ČR
(2 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
288 Kč bez DPH
349 Kč
780 Kč
(–55 %)
Skladem v ČR
(32 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
370 Kč bez DPH
448 Kč
899 Kč
(–50 %)
Skladem v ČR
(5 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
313 Kč bez DPH
379 Kč
799 Kč
(–52 %)
Skladem v ČR
(6 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Podobné produkty
Trvale nízká cena
371 Kč bez DPH
449 Kč
839 Kč
(–46 %)
Skladem v ČR
(6 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
230 Kč bez DPH
278 Kč
580 Kč
(–52 %)
Skladem v ČR
(70 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
370 Kč bez DPH
448 Kč
839 Kč
(–46 %)
Skladem v ČR
(2 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
397 Kč bez DPH
480 Kč
999 Kč
(–51 %)
Skladem v ČR
(3 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
412 Kč bez DPH
499 Kč
1 199 Kč
(–58 %)
Skladem v ČR
(9 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Trvale nízká cena
470 Kč bez DPH
569 Kč
1 199 Kč
(–52 %)
Skladem v ČR
(2 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
826 Kč bez DPH
999 Kč
1 480 Kč
(–32 %)
Skladem v ČR
(6 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Trvale nízká cena
577 Kč bez DPH
698 Kč
1 199 Kč
(–41 %)
Skladem v ČR
(5 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
279 Kč bez DPH
338 Kč
580 Kč
(–41 %)
Skladem v ČR
(9 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Trvale nízká cena
379 Kč bez DPH
458 Kč
890 Kč
(–48 %)
Skladem v ČR
(8 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
321 Kč bez DPH
388 Kč
790 Kč
(–50 %)
Skladem v ČR
(119 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
370 Kč bez DPH
448 Kč
799 Kč
(–43 %)
Skladem v ČR
(5 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Akce
Trvale nízká cena
379 Kč bez DPH
458 Kč
890 Kč
(–48 %)
Skladem v ČR
(1 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Trvale nízká cena
436 Kč bez DPH
528 Kč
890 Kč
(–40 %)
Skladem v ČR
(7 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
