Pánské hodinky Skmei 1381-G Skladem v ČR
Pánské digitální hodinky Skmei 1381 zlaté.
Pánské hodinky Skmei 1381-G Skladem v ČR
Detailní popis produktu
Luxusní značkové hodinky Skmei 1381 zlaté s elegantním designem, mnoho funkcemi jako jsou:
- digitální čas
- duální čas DT (výborný při přeletech do jiného časového pásma)
- stopky
- odčítací stopky
- alarm (budík¨s možností nastavení až 5 alarmů !!! - perfektní pro upozornění na podávání léků)
- oznámení každou hodinu
- datum, měsíc, rok (zobrazen přímo na displeji)
- celoplošné LED podsvícení
Více informací naleznete v parametrech produktu.
Baleno v dárkové krabičce.

PROČ NAKOUPIT U NÁS?
- skladem v ČR,
- hodinky odesíláme do 24 hodin,
- doprava zdarma od 1600 Kč,
- záruka 14 dní na vrácení zboží,
- reálné hodnocení zákazníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské luxusní hodinky |
|---|---|
| Funkce: | datum, stopky, LED podsvícení, alarm / budík, 2 x čas, rok, odčítací stopky, název dne, formát 12/24, oznámení každou hodinu |
| Zobrazení času: | digitalní |
| Určení: | pánské, dámské |
| Styl: | elegantní, luxusní, společenské, módní, klasické, moderní |
| Barva: | zlatá |
| Tvar: | hranatý |
| Cena: | do 1000 Kč |
| Vodotěsnost: | voděodolné WR 30 - vlhko, mytí rukou |
| Hmotnost: | 65 gramů |
| Pohon: | quartz (bateriový) |
| Strojek: | japonský |
| Materiál skla: | sklo |
| Pouzdro: | plastové ABS |
| Velikost pouzdra: | 44 x 35 mm |
| Materiál řemínku: | nerezový |
| Délka řemínku: | 160 - 230 mm |
| Šířka řemínku: | 16 mm |
| Prodejce: | ESHOPHODINEK |
| Typ baterie: | CR2032 |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sportovní hodinky SKMEI.
Outdoorové hodinky pro náročné. Hodinky SKMEI kladou velký důraz na kvalitu a cenovou dostupnost. Jednoduše za málo peněz hodně muziky. Vyzkoušejte také sportovní hodinky s krokoměrem a měřením spálených kalorií. Hodinky vás překvapí svým precizním zpracováním a elegancí v jednom.
Nejoblíbenější modely jsou černé SKMEI 1207 B a tyrkysové SKMEI 1207 M



