Dámské hodinky DANIEL KLEIN 12186-3 Skladem v ČR
Kód: DK12186-3
Skladem v České republice
Ve vlastních skladech, žádné čekání.

Doprava ZDARMA od 1 600 Kč
Odesíláme každý pracovní den

98% spokojenost
Jsme ověřený obchod
Související produkty
Akce
19 Kč
–78 %
Baterie do hodinek Tinko AG4 LR626 Skladem v ČR
Skladem v ČR
(569 ks)
3 Kč bez DPH
4 Kč
Trvale nízká cena
1 199 Kč
–41 %
Sportovní digitální hodinky Smael 1545D černé Skladem v ČR
Skladem v ČR
(13 ks)
577 Kč bez DPH
698 Kč
Akce
Trvale nízká cena
690 Kč
–43 %
Hodinky s anglickou vlajkou ZX592 ll.jakost Skladem v ČR
Skladem v ČR
(1 ks)
322 Kč bez DPH
390 Kč
Trvale nízká cena
699 Kč
–44 %
Hodinky unisex GTUP® modré GT-1330BLU Skladem v ČR
Skladem v ČR
(89 ks)
321 Kč bez DPH
388 Kč
Trvale nízká cena
580 Kč
–24 %
Dětské digitální hodinky JNEW Jednorožec A86632-3 Skladem v ČR
Skladem v ČR
(22 ks)
362 Kč bez DPH
438 Kč
Trvale nízká cena
799 Kč
–41 %
Kapesní hodinky na řetízku DEATH NOTE GT366 Skladem v ČR
Skladem v ČR
(5 ks)
385 Kč bez DPH
466 Kč
Trvale nízká cena
680 Kč
–35 %
Kapesní hodinky na řetízku ALICE GTP3525 Skladem v ČR
Skladem v ČR
(9 ks)
363 Kč bez DPH
439 Kč
Trvale nízká cena
699 Kč
–44 %
Hodinky unisex GTUP® EMO GT-1330 Skladem v ČR
Skladem v ČR
(101 ks)
321 Kč bez DPH
388 Kč
Akce
Trvale nízká cena
890 Kč
–48 %
Sportovní digitální hodinky Smael 0931 zlaté Skladem v ČR
Skladem v ČR
(1 ks)
379 Kč bez DPH
458 Kč
Akce
Trvale nízká cena
799 Kč
–52 %
Sportovní digitální hodinky Smael 1638 červené Skladem v ČR
Skladem v ČR
(6 ks)
313 Kč bez DPH
379 Kč
Akce
1 199 Kč
–52 %
Sportovní digitální hodinky Smael 1805 sahara Skladem v ČR
Skladem v ČR
(14 ks)
468 Kč bez DPH
566 Kč
Trvale nízká cena
1 199 Kč
–42 %
Sportovní digitální hodinky Smael 1545 zelené Skladem v ČR
Skladem v ČR
(3 ks)
570 Kč bez DPH
690 Kč
Akce
Trvale nízká cena
ZDARMAZDARMA
2 999 Kč
–33 %
Dámské hodinky JVD J4177.2 Skladem v ČR
Skladem v ČR
(3 ks)
1 645 Kč bez DPH
1 990 Kč
Akce
Trvale nízká cena
699 Kč
–44 %
Hodinky YAZOLE GT316-WBR Skladem v ČR
Skladem v ČR
(22 ks)
321 Kč bez DPH
388 Kč
Trvale nízká cena
799 Kč
–43 %
Sportovní digitální hodinky Smael modré 1616 Skladem v ČR
Skladem v ČR
(6 ks)
371 Kč bez DPH
449 Kč
Akce
Trvale nízká cena
699 Kč
–44 %
Hodinky unisex GTUP® EMO GT-1330W Skladem v ČR
Skladem v ČR
(74 ks)
321 Kč bez DPH
388 Kč
Detailní popis produktu
Elegantní značkové hodinky DANIEL KLEIN jsou vyrobeny s nejmodernějších materiálů, osazeny japonským strojkem MIYOTA poháněny knoflíkovou baterií.
Funkce:
- analogový čas
Typ baterie: LR626-AG4-376-377
Baleno v dárkové krabičce.

Více informací naleznete v parametrech produktu.
PROČ NAKOUPIT U NÁS?
- skladem v ČR,
- hodinky odesíláme do 24 hodin,
- doprava zdarma od 1600 Kč,
- záruka 14 dní na vrácení zboží,
- reálné hodnocení zákazníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské hodinky DANIEL KLEIN |
|---|---|
| EAN: | 8680161769378 |
| Funkce: | čas |
| Zobrazení času: | Analog (ručičky) |
| Určení: | dámské |
| Styl: | luxusní |
| Barva: | zlatá |
| Tvar: | kulatý |
| Cena: | do 1500 Kč |
| Vodotěsnost: | voděodolné WR 30 - vlhko, mytí rukou |
| Hmotnost: | 39 gramů |
| Pohon: | quartz (bateriový) |
| Strojek: | japonský Miyota |
| Materiál skla: | minerální |
| Pouzdro: | kovové |
| Velikost pouzdra: | 35 x 39 x 8 mm |
| Materiál řemínku: | kovový |
| Délka řemínku: | 180 mm |
| Šířka řemínku: | 10/12 mm |
| Prodejce: | ESHOPHODINEK |
| Typ baterie: | AG4 (SR626SW) |
Totální výprodej
1 890 Kč
–47 %
Pánské hodinky WEIDE 5205 bílé Skladem v ČR
Skladem v ČR
(1 ks)
826 Kč bez DPH
999 Kč
Trvale nízká cena
680 Kč
–44 %
Kapesní hodinky na řetízku MADONA S DÍTĚTEM GT2661 Skladem v ČR
Skladem v ČR
(10 ks)
312 Kč bez DPH
377 Kč
Akce
Trvale nízká cena
1 199 Kč
–58 %
Sportovní hodinky SMAEL 1436 sahara Skladem v ČR
Skladem v ČR
(9 ks)
412 Kč bez DPH
499 Kč
Akce
Trvale nízká cena
580 Kč
–52 %
Dětské hodinky COOBOS army khaki žluté Skladem v ČR
Skladem v ČR
(67 ks)
230 Kč bez DPH
278 Kč
Akce
Trvale nízká cena
880 Kč
–49 %
Sportovní digitální hodinky Smael 1513 zlaté Skladem v ČR
Skladem v ČR
(9 ks)
370 Kč bez DPH
448 Kč
Akce
Trvale nízká cena
1 480 Kč
–32 %
Pánské hodinky WEIDE 9603-4C Skladem v ČR
Skladem v ČR
(4 ks)
826 Kč bez DPH
999 Kč
Trvale nízká cena
780 Kč
–45 %
Kapesní hodinky na řetízku ROSE GT-P336 Skladem v ČR
Skladem v ČR
(10 ks)
354 Kč bez DPH
428 Kč
Akce
Trvale nízká cena
580 Kč
–41 %
Dětské digitální hodinky JNEW černočervené 9690-1 Skladem v ČR
Skladem v ČR
(5 ks)
279 Kč bez DPH
338 Kč
Akce
Trvale nízká cena
839 Kč
–46 %
Sportovní digitální hodinky Smael 1620 zlaté Skladem v ČR
Skladem v ČR
(2 ks)
370 Kč bez DPH
448 Kč
Trvale nízká cena
1 049 Kč
–33 %
Sportovní digitální hodinky Smael zlaté 8035 Skladem v ČR
Skladem v ČR
(3 ks)
577 Kč bez DPH
698 Kč
Akce
Trvale nízká cena
799 Kč
–50 %
Pánské, dámské hodinky GTUP® Legacy 1350-BW Skladem v ČR
Skladem v ČR
(74 ks)
329 Kč bez DPH
398 Kč
Trvale nízká cena
699 Kč
–44 %
Hodinky unisex GTUP® červené GT-1330R Skladem v ČR
Skladem v ČR
(18 ks)
321 Kč bez DPH
388 Kč
Akce
699 Kč
–43 %
Dámské hodinky EXTREIM EXT-Y005A-3A Skladem v ČR
Skladem v ČR
(2 ks)
329 Kč bez DPH
398 Kč
Trvale nízká cena
1 399 Kč
–36 %
Pánské hodinky SMAEL 1319 šedé Skladem v ČR
Skladem v ČR
(2 ks)
734 Kč bez DPH
888 Kč
Akce
Trvale nízká cena
549 Kč
–54 %
SKMEI Dětské digitální hodinky LIŠKA 1753 Skladem v ČR
Skladem v ČR
(1 ks)
205 Kč bez DPH
248 Kč
680 Kč
–35 %
Kapesní hodinky na řetízku Měsíc GP4968 Skladem v ČR
Skladem v ČR
(10 ks)
363 Kč bez DPH
439 Kč
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5,0
1 hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
PJ
Petra Jánská
|
20.7.2022
Perfektní.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Daniel Klein - značkové hodinky vysoké kvality.
