Pánské hodinky DANIEL KLEIN 12243-3A Skladem v ČR
Pánské elegantní hodinky Daniel Klein 12243-3A na baterii.
Pánské hodinky DANIEL KLEIN 12243-3A Skladem v ČR
Detailní popis produktu
Elegantní značkové hodinky DANIEL KLEIN jsou vyrobeny s nejmodernějších materiálů, osazeny japonským strojkem MIYOTA poháněny knoflíkovou baterií.
Funkce:
- analogový čas
- datum
Hodinky jsou poháněny bateriovým strojkem MIYOTA
- typ baterie: LR626-AG4-376-377
Největší předností je magnetické zapínání řemínku.
Baleno v dárkové krabičce.
Více informací naleznete v parametrech produktu.

PROČ NAKOUPIT U NÁS?
- skladem v ČR,
- hodinky odesíláme do 24 hodin,
- doprava zdarma od 1600 Kč,
- záruka 14 dní na vrácení zboží,
- reálné hodnocení zákazníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky DANIEL KLEIN |
|---|---|
| EAN: | 8680161781011 |
| Funkce: | čas, datum |
| Zobrazení času: | Analog (ručičky) |
| Určení: | pánské |
| Styl: | luxusní |
| Barva: | stříbrná |
| Tvar: | kulatý |
| Cena: | do 1500 Kč |
| Vodotěsnost: | voděodolné WR 30 - vlhko, mytí rukou |
| Hmotnost: | 72 gramů |
| Pohon: | quartz (bateriový) |
| Strojek: | japonský Miyota |
| Materiál skla: | minerální |
| Pouzdro: | kovové |
| Velikost pouzdra: | 42 mm |
| Materiál řemínku: | síťovaný kovový |
| Délka řemínku: | 130 - 235 mm |
| Šířka řemínku: | 22 mm |
| Prodejce: | ESHOPHODINEK |
| Typ baterie: | AG4 (SR626SW) |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Daniel Klein - značkové hodinky vysoké kvality.



