Pánské hodinky WEIDE WD-004 červené Skladem v ČR
Kód: WD004B-1C
Skladem v České republice
Ve vlastních skladech, žádné čekání.

Doprava ZDARMA od 1 600 Kč
Odesíláme každý pracovní den

98% spokojenost
Jsme ověřený obchod
Související produkty
Detailní popis produktu
Luxusní pánské hodinky Weide s přehledným ciferníkem
Vlastnosti:
- Kvalitní hodinky klasického stylu - náramkové..
- Velký ciferník, nerezová ocel
- Velmi pěkný design
- Voděodolné WR 30
- Bateriový strojek Miyota
- Pokročilá technologie výroby
- Čas + datum
Balení obsahuje 1 x hodinky, 1 x návod (v českém jazyce), 1 x dárková krabička
Oblíbené hodinky se zárukou 24 měsíců.
Více informací naleznete v parametrech produktu
Proč nakoupit u nás?
- skladem v ČR,
- hodinky odesíláme do 24 hodin,
- doprava zdarma od 1600 Kč,
- záruka 14 dní na vrácení zboží,
- reálné hodnocení zákazníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky WEIDE |
|---|---|
| EAN: | 160726826 |
| Funkce: | čas, datum |
| Zobrazení času: | analogové (ručičky) |
| Určení: | pánské |
| Styl: | sportovní |
| Barva: | černá |
| Tvar: | kulatý |
| Cena: | do 1000 Kč |
| Vodotěsnost: | vodotěsné 3ATM / 30m (stříkající voda a déšť) |
| Hmotnost: | 40 gramů |
| Strojek: | japonský Miyota |
| Materiál skla: | minerální |
| Pouzdro: | kovové |
| Velikost pouzdra: | 45 mm |
| Materiál řemínku: | kožený |
| Délka řemínku: | 175 - 230 mm |
| Šířka řemínku: | 20 mm |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5,0
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
5
MH
Miloš Hudec
Dnes jsem dostal hodinky k narozeninám a pásek se úplně rozpadnul. Poutka se utrhli a pásek se úplně rozpůlil jako by byl slepený z dvou papíru. Kdyby jsem mohl pošlu fotografie. Za celý život jsem nezakoupil větší šmejd. Jak tohle může v dnešní době někdo prodávat. Nekupovat!!!!
MZ
Milan Zlámal - Váš hodinkář
(Administrátor)
Dobrý den, velice nás mrzí, že se pásek u dárku rozpadl. Jde o skrytou vadu materiálu, která rozhodně neodpovídá naší kvalitě. Abychom situaci napravili, nabízíme vám bezplatné zaslání zpět přes Zásilkovnu (kód pro odeslání vám zašleme do e-mailu). Jakmile hodinky prohlédneme, ihned vám vratíme peníze nebo zašleme nový kus, stačí nás kontaktovat na email.
5
TH
Tonda Hejkal
Řemínek vypadá v reálu daleko lépe než na fotkách, je fakt pravej. Super nákup.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Hodinky WEIDE. Výrobce pánských sportovních hodinek WEIDE.
Pánské hodinky WEIDE se prodávají již od roku 2003. Hodinky WEIDE kladou velký důraz na kvalitu a cenovou dostupnost. Jednoduše za málo peněz hodně muziky.
Vyzkoušejte pánské hodinky WEIDE, které vás překvapí svým precizním zpracováním a elegancí v jednom. Hodinky WEIDE jsou voděodolné nejméně do 3ATM.

